Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER JOY OF MOVING

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER JOY OF MOVING

2024-03-17

Dnia 16 marca nasze szkolne siatkarki trenowane przez panią Jadwigę Bartnik wzięły udział w turnieju kwalifikacyjnym do ogólnopolskich mistrzostw w minisiatkówce. Do sportowej rywalizacji, która rozegrała się na hali sportowej UKS Jedynka Tarnów przystąpiło 26 klubowych zespołów reprezentujących województwo małopolskie. Był to turniej „czwórek”. Nasz pierwszy zespół Rudka I w składzie: Anna Król, Zuzanna Tryba, Natalia Sokulska, Malwina Barczak, Zuzanna Czosnyka zajął wysokie 10 miejsce, a zespół Rudka II: Dominika Golec, Eliza Zuziak , Oliwia Maciak, Zuzanna Panek, Marlena Skóra zajął bardzo dobre, 12 miejsce.

Dnia 17 marca w Niepołomicach zespół chłopców w składzie: Karol Bysiek, Błażej Bazyk, Ksawery Skóra, Miłosz Wrona, Karol Barczak uczestniczył również w turnieju kwalifikacyjnym siatkarskich „czwórek”. Drużyna chłopców zajęła 10 miejsce na 14 rywalizujących zespołów. Sportowa rywalizacja w gronie najlepszych klubowych zespołów z Małopolski była doskonałą lekcją dla naszych dziewcząt i chłopców, a także dostarczyła im wiele radości z gry na najwyższym poziomie siatkarskim.

Zawodnicy godnie reprezentowali nie tylko szkolę, ale również gminę Wierzchosławice. Udział w tym turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Wójta Gminy Pana Andrzeja Mroza, za co serdecznie dziękujemy.

GRATULUJEMY DRUŻYMOM I PANI JADWIDZE BARTNIK!

O autorze