NAUCZYCIELE DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

NAUCZYCIELE DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

2024-07-02

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że nasza szkoła wzięła udział w projekcie Nauczyciele dla Zrównoważonego Rozwoju Wspólna Droga w Przyszłość realizowanym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., a współfinansowanym z budżetu państwa w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

W ramach projektu nauczyciele z naszej szkoły wzięli udział w cyklu szkoleń oraz konsultacji, których celem było przygotowanie ich do nauczania i promowania zrównoważonego rozwoju wśród uczniów. Większa wiedza nauczycieli na temat zrównoważonego rozwoju przyczyni się nie tylko do podniesienia jakości edukacji, ale również do harmonijnego rozwoju uczniów i zrównoważonego rozwoju społeczeństwa.

Dodatkowo, nauczyciele otrzymali dostęp do ciekawych materiałów edukacyjnych: scenariuszy zajęć, prezentacji, gier edukacyjnych (w wersji planszowej i online) do wykorzystania w pracy z uczniami. Szczegółowe informacje o projekcie oraz formularz zgłoszeń dostępne są na stronie https://www.marr.pl/projekty-edukacyjne/.

Dyrektor Szkoły

Maria Pochroń

O autorze