Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza szkoła uczestniczy w programie wdrażania kompetencji kluczowych, których celem jest przygotowanie uczniów do sprawnego funkcjonowania  w zmieniającym się świecie, wzbudzenia potrzeby osobistego rozwoju, samorealizacji, integracji społecznej oraz bycia aktywnym obywatelem. Spośród wielu kompetencji nasza szkoła skupiła się na wdrażaniu w szkole kompetencji informatycznych. W ramach podjętych działań uczennice z klasy VIII Honorata Drużba, Magdalena Kordela i Magdalena Stec pod opieką p. Marka Siedlika realizowały projekt p.t. „Bezpieczne Ferie”. W ramach tego projektu uczennice wykorzystując technologię informatyczną i dostępne pakiety Microsoft przygotowały krzyżówkę, prezentację multimedialną i quiz. Kolejnym etapem była prezentacja projektu dla uczniów naszej szkoły z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Przedstawiony projekt cieszył się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem uczniów. Założone cele zostały zrealizowane, a omawiana tematyka zwiększy świadomość dzieci na temat: bezpieczeństwa w czasie gier i zabaw na śniegu w okresie ferii zimowych.

 

red. M. Siedlik

PRZYDATNE LINKI

Urząd Gminy

 

 

 

Dziecko w sieci

 

BIP

Owoce w Szkole

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA

 

OKE