Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

23 czerwca 2020 r.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, drodzy Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy powiedzieć, że ten rok szkolny kończy się dla nas satysfakcją z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nauczyciele pożegnają się z Wami na spotkaniach w wyznaczonym terminie według poniższego harmonogramu.

Przypominam, że wszystko musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami).

Nieodebrane świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego będzie można odbierać od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku w  sekretariacie szkoły w godzinach 9.00 – 14.00 po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu 14 6797247.

Dyrektor Szkoły

Maria Pochroń

PRZYDATNE LINKI

 

 

 

 

 

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA