Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

24 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

od 12 marca znajdujemy się w wyjątkowej sytuacji, o której nikt wcześniej nie pomyślał. Mam nadzieję, że mimo wszystko każdy z Państwa odnajduje się w nowej rzeczywistości.

Nauczyciele od samego początku zawieszenia zajęć kontaktowali się z uczniami poprzez dostępne platformy i komunikatory.

Od 25 marca do 10 kwietnia pracę szkół regulują nowe przepisy, które określają zasady prowadzenia nauczania na odległość oraz dają możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Praca nadal będzie się odbywała z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zwracam się do Państwa z prośbą, abyście motywowali dzieci i młodzież do pracy. Pracujemy według obowiązującego tygodniowego planu zajęć, nic nie zmieniamy, aby uniknąć zamieszania.

Nauczyciele będą go dostosowywać do metod i form pracy z uczniami. To oni na bieżąco będą kontaktować się z uczniami oraz z Państwem. To co było do tej pory dobrowolne, staje się obowiązkowe. Uczniowie są zobowiązani do przekazania informacji swojemu wychowawcy o udziale bądź braku udziału w zajęciach w danym dniu.

Możecie Państwo  kontaktować się z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną (adresy przekazane zostaną wraz z materiałami do lekcji).

Życzę Państwu zdrowia i mimo wszystko optymizmu a także dużo siły w tym trudnym czasie.

Pozdrawiam,

Maria Pochroń

PRZYDATNE LINKI

Urząd Gminy

 

 

 

Dziecko w sieci

 

BIP

Owoce w Szkole

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA

 

OKE