Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

16 marca 2020 r.

Drodzy Uczniowie,

w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno- wychowawczych będziemy pracować zdalnie, czyli w domach wykorzystując Internet. Od dzisiaj na stronie szkoły w zakładce "ZDALNE LEKCJE" znajdziecie tematy lekcji na każdy dzień i dla każdego przedmiotu oraz materiały i adresy stron internetowych, które wykorzystacie podczas samodzielnej pracy w domu. Nauczyciele i wychowawcy w dalszym ciągu będą się z Wami kontaktować przez komunikatory internetowe, pocztę elektroniczną i platformy edukacyjne.  

Kochani, zachęcamy Was do samodzielnej pracy i odpowiedzialnego wykorzystania tego czasu. Powtórzcie wiadomości, spróbujcie nadrobić zaległości, przeczytajcie ulubioną książkę, obejrzyjcie ciekawy film lub spektakl. Korzystajcie z darmowych serwisów edukacyjnych i materiałów polecanych przez nauczycieli.

Poniżej znajdziecie opracowane lekcje na każdy dzień ze wszystkich przedmiotów:

Propozycje materiałów dydaktycznych dla wszystkich klas.

 

Materiały edukacyjne – platformy, strony i serwisy internetowe polecane przez MEN

PRZYDATNE LINKI

Urząd Gminy

 

 

 

Dziecko w sieci

 

BIP

Owoce w Szkole

 

eTweening

 

LEPSZA SZKOŁA

 

OKE